Aktuali informacija
Biblioteka
![]()
Projektai
Krašuonos progimnazijos Tauragnų skyriaus ikimokyklinio ugdymo grupės vaikai margino kiaušinius belaukdami Šv. Velykų

Dalinamės šiluma prieš Velykas
Artėjant gražiausiai pavasario šventei – šv. Velykoms, 8a ir 8c klasių mokiniai kartu su klasių vadovėmis Zita Stankeviče ir Audrone Tijūnėliene lankėsi socialinės globos namuose. Šios išvykos tikslas buvo ne tik pasveikinti senolius su artėjančiomis šventėmis, bet ir pasidalinti dėmesiu, šiluma bei nuoširdžiu bendravimu. Mokiniai atsakingai ruošėsi šiam susitikimui – savo rankomis kepė gardėsius, kuriuos dovanojo globos namų gyventojams. Susitikimo metu skambėjo šilti sveikinimai ir nuoširdūs linkėjimai sveikatos, džiaugsmo, stiprybės bei jaukių artėjančių švenčių. Tokios akimirkos dar kartą priminė, kaip svarbu yra pastebėti šalia esantį žmogų ir dalintis gerumu.
Džiaugiamės mokinių jautrumu ir bendruomeniškumu. Tikime, kad ši išvyka praskaidrino ne tik globos namų gyventojų kasdienybę, bet ir praturtino pačių mokinių širdis.
Mokytoja Audronė Tijūnėlienė
Stalo teniso tarpzoninėse varžybose mūsų mergaitės iškovojo antrąją vietą!
Kovo 24 dieną Šalčininkų 1000-mečio gimnazijoje vyko Lietuvos moksleivių žaidynių stalo teniso tarpzoninės varžybos. Jose dalyvavo ir Krašuonos progimnazijos mergaičių komanda. Po atkaklios kovos, nusileidusios tik stipriai Kauno komandai, mergaitės užėmė II - ąją vietą! Komandos, užėmusios pirmąsias 2 vietas, pateko į finalines varžybas. Sveikiname ir linkime sėkmės finalinėse varžybose!
Šeštokai nudžiugino Utenos socialinės globos namų bendruomenės narius
Artėjant šv. Velykoms, Utenos Krašuonos progimnazijos 6a klasės mokiniai kartu su auklėtoja Daiva Rimšiene ėmėsi gražios iniciatyvos – pradžiugino Utenos socialinės globos namų bendruomenės narius.
Nuoširdžiai parašėme laišką, kupiną šiltų žodžių, linkėjimų ir pavasariškos nuotaikos. Laiške pasidalinome gerumu, skatinome neprarasti vilties bei džiaugtis mažais kasdieniais dalykais. Prie laiško vaikai pridėjo savo paruoštas velykines dekoracijas – spalvingus rankų darbo papuošimus, kurie neabejotinai praskaidrins globos namų gyventojų aplinką.
Pasirūpinome ir bendruomenės laisvalaikiu – padovanojome knygą globos namų bibliotekai, tikėdamiesi, kad ji suteiks jaukių akimirkų skaitytojams.
Ši prasminga iniciatyva dar kartą parodė, kad net ir nedidelės gerumo dovanos gali sukurti didelį džiaugsmą. Jaunieji šeštokai įrodė, jog rūpestis, dėmesys ir nuoširdumas yra tikrosios švenčių vertybės.
Daiva Rimšienė
Mokinių kliūčių kroso varžybose - prizinės vietos!!!
Kovo 24 dieną Utenos miesto daugiafunkciame sporto komplekse pirmą kartą vyko Utenos r. mokyklų mokinių kliūčių kroso varžybos, skirtos Utenos DSC taurei laimėti.
Dalyviai varžėsi tiek asmeninėse rungtyse, tiek estafetėse 4x4
Trasa pareikalavo ne tik greičio, bet ir taiklumo bei vikrumo – reikėjo numušti kūgelį, bėgti, šokti per barjerus, įveikti slalomą ir kt.
Asmeninėje įskaitoje tarp berniukų pirmą vietą iškovojo Aronas Zuika, antrą Edvardas Bešys. Mergaičių grupėje Monika Matulytė buvo antra, o Gabija Rančytė trečia.
Estafetėje 4x4 mergaitės ir berniukai užėmė pirmasias vietas.
Marijono šeima dėkoja bendruomenei!

Marijono šeima nuoširdžiai dėkoja Utenos Krašuonos progimnazijos bendruomenei už paramą (suaukotą per Pyragų dieną). Jau ne pirmus metus jaučiame Jūsų gerumą, palaikymą ir rūpestį, tai neįkainojama mūsų šeimai. Jūsų iniciatyva ir vienybė dar kartą parodė, kokia stipri ir atjaučianti yra Jūsų bendruomenė. Jūsų suteikta pagalba keliaus mūsų sūnaus Marijono terapijoms. Tai ne tik finansinė parama, bet ir viltis, drąsa bei tikėjimas žengiant į priekį. Ačiū už Jūsų šilumą, gerumą ir atviras širdis.
Pagarbiai dėkinga Marijono šeima
Skaitmeninio turinio pamokos
Skaitmeninio progreso visuomenei teikiama nauda – neabejotina, tačiau neigiamų padarinių ignoruoti taip pat negalime, ypač kalbant apie vaikus ir jaunimą. 2026 m. kovo 18 d. visi mūsų progimnazijos trečių klasių mokiniai dalyvavo paskaitoje „Kaip gauti interneto vairuotojo pažymėjimą“, kurią vedė Skaitmeninės etikos centro specialistė, Renata Gaudinskaitė. Šios paskaitos - tai skaitmeninio vartotojo pradžiamokslis, kuris apima daugelį aktualių temų: asmeninį saugumą ir privatumą, bendravimo kultūrą, kritinį mąstymą, skaitmeninę higieną ir sveikatą, ekrano laiko balansą. Mokiniai įdėmiai klausė, diskutavo, žaidė, džiaugėsi, kad daug sužinojo apie saugų elgesį internete ir šias žinias pritaikys kasdienybėje. Už galimybę saugiai vairuoti skaitmeninėje erdvėje esame dėkingi Utenos raj. savivaldybės visuomenės sveikatos biurui, kuris ir buvo šių pamokų iniciatorius.
Visuomenės sveikatos specialistė, vykdanti sveikatos priežiūrą mokykloje, Sigita Vedrickienė




































