2024 m. vasario 9 dieną Rokiškio rajono kūno kultūros ir sporto centre vyko Lietuvos mokyklų žaidynių pradinių klasių mokyklų ,,Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ (gimusių 2013 m. ir jaunesnių) estafečių zoninės varžybos. Utenos rajoną, laimėję pirmąją vietą,  jose atstovavo mūsų progimnazijos ketvirtų klasių mokiniai. Komanda varžėsi su Joniškio ir Rokiškio rajonų komandomis – nugalėtojomis. Mūsų sportininkai iškovojo ANTRĄJĄ VIETĄ . Komanda: Tėja Michailovaitė (4b), Lėja Petraitytė (4b), Ainė Žigelytė (4b), Elinga Stakauskaitė (4b), Amelija Šileikytė (4b), Urtė Milaknytė (4b),  Emilija Petrovaitė (4a), Džesmilė Petronytė (4a), Eglė Kaukėnaitė (4c), Aronas Zuika (4a), Erlandas Patalauskas (4a), Dovidas Mačiulis (4a), Danielis Medvied (4a), Martynas Grašis (4a), Domas Baravickis (4a), Lukas Karaliūnas (4b), Edvardas Bešys (4b), Benas Lumpickas (4b), Vitalijus Čepėnas (4c). Komandos vadovė Inga Janaščienė.