logo kuriame respublikaSpalio 19 dieną mūsų progimnazijos projekto „Jaunieji reklamos tyrinėtojai" iniciatyvinės grupės atstovai dalyvavo Kauno Vytauto Didžiojo universitete vykusioje projekto „Kuriame Respubliką" nacionalinėje konferencijoje. Joje dalyvavo 120 mokyklų bei kolegijų komandų, įgyvendinusių pilietines idėjas. Konferencijos metu buvo išrinktos trys geriausios idėjos, kurios nuo lapkričio mėnesio taps nacionaliniais projektais, įgyvendinamais visoje Lietuvoje.

Istorijos mokytoja Dalia Dindienė

Pranešimas spaudai apie atrinktas sėkmingiausias projekto „Kuriame Respubliką", kuriame dalyvauja ir mūsų progimnazija, pilietines iniciatyvas.

2013 m. spalio 16 d.

"Paaiškėjo sėkmingiausios jaunimo pilietinės iniciatyvos"

logo kuriame respublikaRugsėjo 25 dieną Utenos A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos konferencijų salėje vyko projekte "Kuriame Respubliką: visuomenės pilietinio veikimo kompetencijų ugdymas" dalyvaujančių Utenos švietimo įstaigų: A. Šapokos ir Užpalių gimnazijų, Krašuonos ir Vyturių progimnazijų, Utenos kolegijos, projektukų veiklos apibendrinimas.

Gritana Tūzienė
Filmuke pristatome progimnazijos veiklas

logo kuriame respublika2013 m. rugsėjo 11 dieną Krašuonos progimnazijoje vyko projekto „Kuriame Respubliką" projektuko baigiamasis renginys „Reklamos tyrinėtojų idėjų mugė".
Į renginį buvo pakviesta mokyklos bendruomenė, kuri turėjo galimybę išklausyti projekto partnerio, SEB banko, kuriam atstovavo Utenos skyriaus vadovė Kristina Bočiulienė, trumpą paskaitą apie finansų planavimą, dažnai daromas jaunų žmonių klaidas, banko bei greitųjų kreditų skirtumus ir pan. Renginio metu buvo pristatomi sukurti socialinės reklamos plakatai, demonstruojami geriausi edukacinės reklamos filmukai; bendruomenės nariams, norintiems negauti popierinės reklamos, dalinami lipdukai; apdovanojami konkursų nugalėtojai.

2013_09_11 (1)
2013_09_11 (2)
2013_09_11 (3)
2013_09_11 (4)
2013_09_11 (5)

logo kuriame respublikaProjekto „Kuriame Respubliką" mūsų progimnazijos projektėlio „Jaunieji reklamos tyrinėtojai" viena iš veiklų – sukurti lipduką ant pašto dėžutės, informuojantį apie atsisakymą gauti popierinę reklamą. 1 – 8 klasių mokiniai aktyviai dalyvavo konkurse. 1-ąją vietą komisija skyrė Edminui Šmergeliui (5b kl.), 2-ąją Julijai Zelevaitei (5b kl.), 3-ąją vietą pasidalino Roberta Kviečiūnaitė (6a kl.) ir Dovilė Tilindytė (7a kl.). Sveikiname nugalėtojus.

Projekto koordinatorė Dalia Dindienė

reklama (1)