Utenos Krašuonos progimnazija nuo 2020 m. rugsėjo 1 d. į darbą priims 2 darbuotojus pradinio ugdymo mokytojo(-os) pareigoms užimti. Darbas su pirmos ir ketvirtos klasės mokiniais. Minimalus krūvis pirmos klasės mokiniams – 22 savaitinės val., ketvirtos klasės mokiniams – 24 savaitinės val. Darbo vieta – Utenos Krašuonos progimnazija (adresas: V. Kudirkos g. 5, Utena). Sutartis neterminuota.

Gerbiami tėveliai,

Tęsiantis karantinui naujų uniformų matavimas ir užsakymas NEBUS VYKDOMAS ĮPRASTINE TVARKA.

Utenos Krašuonos progimnazijos mokinių uniformų dėvėjimo apraše nurodyta, kad mokiniams privaloma pasirinkto modelio megztukas ir emblema; kitos mokinio uniformos dalys pagal pateiktus eskizus pasirenkamos laisvai (sarafanas mergaitėms).

Informacija uniformos užsakymui ir pasimatavimui >>>

„Savito stiliaus" išmatavimų lentelė >>>

Mergaitės sarafanas. UAB „Lelija“>>>

Utenos rajono savivaldybės administracija 2020 m. gegužės 21 d. paskelbė konkursą Utenos Krašuonos progimnazijos direktoriaus pareigoms eiti. Pretendentų atrankos posėdis vyks 2020 m. rugsėjo 25 d. Dokumentus bus galima pateikti iki 2020 m. rugsėjo 14 d.
Pretendentai dokumentus gali pateikti tiesiogiai adresu Utenio a. 4, 28503 Utena, Teisės ir civilinės metrikacijos skyriui (327 kab.), elektroniniu paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba registruotu laišku.
Pagrindinis skelbimo tekstas skelbiamas Utenos rajono savivaldybės interneto svetainėje:

Pagrindinis edukacinių konkursų „Olympis“ tikslas yra sudominti mokinius mokomaisiais dalykais ir skatinti mokinių mokymosi motyvaciją. Siekdami skatinti mokinių domėjimąsi informacinėmis technologijomis, visų klasių mokiniams rengėjai dovanojo nemokamą dalyvavimą informacinių technologijų konkurse! Pavasario sesijoje informacinių technologijų konkurse dalyvavo 198 1 - 8 klasių mokiniai. Medalius gaus dalyviai, kurių rezultatas yra daugiau nei 95%. Progimnazijoje net 25 mokiniai pasiekė šį rezultatą ir gaus medalį bei pirmo laipsnio diplomą.  Ulčickaitė Lėja (4b), Naglis Matkevičius, Joris Masys (5c), Gustė Micikevičiūtė, Patricija Vilkaitė, Viltė Kokaitė, Ugnius Šlepikas (5a), Justė Bernotaitė (respublikoje trečias rezultatas), Liepa Matiukaitė, Aušra Pelanytė, Austėja Smirnovaitė (6a), Liepa Čiutaitė, Deimilė Inčirauskaitė (6b), Ieva Inčerytė, Benas Balsys (6c),  Elinga Trumpaitė (7b), Ieva Tumėnaitė, Darius Zagrebaitis (8b), Meda Žibėnaitė, Saimonas Baltys, Gabija Urbanavičiūtė, Šarūnas Gromavičius, Sintė Klaudija Tendzegolskytė, Simas Žalandauskas, Titas Augulis (8a).

15 mokinių, kurie pasiekė rezultatą 90-100%, gaus I laipsnio diplomus, 37 mokiniai, pasiekę rezultatą 80-90%, gaus  II laipsnio diplomus. 42 mokiniai, pasiekę rezultat1 70-80%, gaus III laipsnio diplomus.

Sveikiname visus laimėtojus ir dalyvius. Puiki motyvacija mokytis ir dirbti toliau!!!

Mokytojos Birutė Pakšienė, Jovita Braukienė, Inga Janaščienė ir Jolanta Baronienė

Aprašą rasite čia>>>

3b klasės mokiniai priėmė ,,Sveikatiados iššūkį – pieno tūsas!“. Vaikai žiūrėdami iššūkio filmuką sužinojo, kad vaikams, paaugliams bei suaugusiesiems rekomenduojama vartoti 2 stiklines pieno, kefyro ar pasukų arba iki 100 g varškės per dieną. Taip pat, kad piene ir pieno produktuose priskaičiuojama apie 200 naudingų medžiagų. Trečiokai gamino pieno kokteilius, desertus ir su namiškiais jais mėgavosi.

Plačiau>>>

„Motina – tai Dievo vardas vaikų lūposeir širdyse“ /V.Tekerėjus/ Nuoširdžiai sveikiname mieląsias Mamas, Močiutes, Globėjas su Motinos diena! Jūsų širdžių ir rankų šiluma kuria žemėje gėrį ir grožį, nuo kurio prasideda kelias į tai, kas esame ir kuo būsime.
Jums mūsų meilė, dėkingumas, žydinčių sodų grožis!