Nuorodos į produktus ir kontaktus:

https://8togo.lt/utenos-krasuonos-progimnazijos-dzemperis
https://8togo.lt/utenos-krasuonos-progimnazijos-dzemperis-su-didele-emblema

Džemperius galima užsiskyti internetu, arba atvykus į fizinę parduotuvę Vilniuje ar Kaune. Džemperių gaminimo terminas yra 4 – 6 sav, tad rekomenduojame užsisakyti liepos mėnesį.

Vienas iš įsigijimo būdų:
Atsidarom www.8togo.lt, renkamės merginoms (vaikinams), džemperiai, susirandam mūsų progimnazijos džemperį (išsirenkam ar su didele ar su maža emblema, mūsų progimnazijos džemperiai šiai minutei yra pirmame šios svetainės puslapyje, uniformos spalva – tamsiai mėlyna), užeinam su pelyte ant norimo produkto ir paspaudžiam, toliau renkamės dydį (yra dydžių lentelė ir kaip pasimatuoti) ir į krepšelį.

 

 

PC EUROPA
Adresas
Konstitucijos 7A, Vilnius
Darbo laikas
I-VI 10:00-20:00
VII 10:00-19:00
Kontaktai
+370 62670697

PLC MEGA
Adresas
Islandijos pl. 32, Kaunas
Darbo laikas
I - VII 10.00-21.00
Kontaktai
+370 620 9947

 Pagarbiai,

 Radvilų dvaro g. 4

LT-48320 Kaunas
LIETUVA
mob.: +370 682 67701
www.8togo.lt
https://www.facebook.com/8togo.lt

NVŠ būrelių „Menas, kaip terapija“, „Kūrybos laboratorija“ ir „IT kūrybinės dirbtuvės“ nariai kartu su mokytojomis Dalia Puodžiukiene ir Jolita Šulskiene gegužės 19 d praleido nuostabiame gamtos ir žmogaus išmonės sukurtame kampelyje „Žalvario parke“, kuris įsikūręs Molėtų raj. Skrebulių km. Šio parko unikalumą pastebėjome vos įžengią pro didžiulius „kreizi“ vartus. Mus pasitiko energingas, linksmas ir charizmatiškas šio parko savininkas. Iš karto supratome, kad su tokiu įdomiu žmogumi tikrai nebus liūdna. Ir neapsirikome... Dar neteko būti tokioje vietoje, kur visko tiek daug! Gausybė originalių ir netikėtų eksponatų, įdomiausių pasakojimų, neįprastų erdvių, daug įvairiausios veiklos. Didžiausią įspūdį paliko tai, kad nei vieno daikto čia nėra atsiradusio šiaip sau. Kiekvienas eksponatas – šiuolaikinio, konceptualaus meno kūrinys, turintis savo istoriją arba įprasminantis tam tikrą idėją. Labiausiai įsiminę objektai - „Dzen durys", „Diogeno statinė", „Kupolas“, „Robinzono namelis“, „Automobilių parkas“ bei „Mūsų NASA“. Įdomiausia ir žaismingiausia dalis, bėgimas su "Kolektyviniais batais", "Maksi boksas", „Lenktynės pelkėje“, o kur dar kvapą gniaužiantys „paskraidymai“, pasiplaukiojimas valtele, diskoteka ir dar daugybė įdomių užsiėmimų. Viską prisiminus veide nejučia atsiranda šypsena.
Žalvario parkas paliko neišdildomus įspūdžius, ne vien eksponatais, pramogomis, gamta, bet ir begaliniu laisvės pojūčiu... Taip svarbu kartais atitrūkti nuo miesto triukšmo, nuo pamokų, nuo „durnadėžių", kad galėtum pajusti tikrą, nesuvaidintą gyvenimo džiaugsmą... „Žalvario parke" susijungia praeitis, dabartis ir ateitis. Kaip taip gali būti - suprasite tik ten paviešėję.

Laimingi būrelių mokiniai

00
02 (1)
04
05
06 (1)
07 (1)
09
10
1/8 
start stop bwd fwd

2022 birželio 14 dieną mūsų progimnazijos mokiniai Laisvės kovų muziejuje dalyvavo istorinės atminties akcijoje „Ištark, išgirsk, išsaugok“. Renginio metu buvo skaitomos iš Utenos rajono ištremtųjų pavardės, vardai, prisimenami šeimos narių likimai. Pilietinės akcijos tikslas – prisiminti tuos, kurie prievarta sovietinių okupantų buvo ištremti iš gimtinės, kurie sugebėjo iškęsti Sibiro kančias ir tuos, kurie amžiams atgulė svetimoje žemėje.

                                                                                          Istorijos mokytoja Dalia Dindienė

01 (1)
02
03
04
05
06
1/6 
start stop bwd fwd

 

Gegužės 31 d. 5c klasės mokiniai kartu su klasės auklėtoja Dalia Puodžiukiene lankėsi Vilniaus zoologijos sode „Zoopark“ ir pramogų centre „Skypark“.

Penktokai dalyvaudami „Kultūros paso“ edukacinėje programoje „Kitas kampas: gyvūnai iš apačios“ zoologijos sode „Zoopark“ turėjo galimybę susipažinti su nuostabiu gyvūnų pasauliu. Edukacijos metu mokiniai iš arti galėjo pamatyti vieną mažiausių primatų pasaulyje – nykštukinę marmozetę, smalsuolius katinius lemūrus, išdykusių surikatų šeimą, spalvotąsias papūgas loriketas, miegapeles, degų, stepinius švilpikus, didžiulius vėžlius ir kt. Iš medžių viršūnių į mokinius žvelgė laisvai besikarstančios beždžionės. Vaikai susižavėję vaikščiojo tarp kapibarų, lemūrų ir papūgų. Kai kuriuos gyvūnėlius vaikai galėjo paglostyti, rankose palaikyti vėžliukus, gyvates, vabzdžių lervas, gyvalazdes, o triušiukus bei žuvytes net ir pamaitinti.

Edukacijos dalyviai apžiūrėjo fotografo Andriaus Burbos, savo originaliais darbais sužavėjusio pasaulį, darbų parodą „Under - Zoopark“, susipažino su šio unikalaus projekto užkulisiais, žiūrėjo filmuotą medžiagą. Stebėdami originalias A. Burbos fotonuotraukas mokiniai turėjo galimybę pažvelgti į nuostabų gyvūnijos pasaulį kitu kampu, įvertinti iš apačios nufotografuotų gyvūnų matomo vaizdo pokyčius, išsiaiškino, kad kai kurių gyvūnų spalva ir raštas apačioje yra visiškai kitokie, nei viršutinėje kūno dalyje, galėjo palyginti visus nuotraukose įamžintus zoologijos sodo gyventojus gyvai! Edukacijos metu sužinojo įdomių dalykų apie „Zoopark“ gyvūnus, atvežtus net iš šešių žemynų.

Vėliau penktokai dalyvavo sportinėje veikloje pramogų centre „SKYPARK“ – kurį sudaro batutų platformos, porolono kubelių baseinas, įvairūs atrakcionai ir žaidimai. Mokiniai šokinėjo ant batutų, mokėsi naujų triukų, sportavo ir aktyviai leido laiką klasės draugų kompanijoje.

Pažintinė - pramoginė ekskursija mokinukams suteikė pažinimo džiaugsmą, teigiamų emocijų, patenkino jų smalsumą ir paskatino dar labiau mylėti ir globoti gyvūnus. Vaikai po kelionės dar ilgai aptarinėjo įspūdžius.

5c klasės auklėtoja Dalia

001
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
12
01/12 
start stop bwd fwd

 

Gamta - geriausias kūrybinis rinkinys, kuriame yra viskas, ko reikia jaunojo menininko saviraiškai. Šis konkursas, tai paskatinimas mokiniams atidžiau žvalgytis gamtoje, stengiantis ją pažinti, suprasti, išgirsti pačią slapčiausią gamtos kalbą.

Kūrybingi, pilietiški ir mylintys gamtą mūsų progimnazijos 6-7 klasių mokiniai aktyviai įsiliejo į tarptautinio vaikų piešinių konkurso „Išgirsk pačią slapčiausią gamtos kalbą“ dalyvių gretas. Meniškiausius ir originaliausius darbus sukūrė: Izabelė Araminaitė, Lėja Ulčickaitė (6b), Smiltė Karaliūtė (6c), Vesta Kaušylaitė, Lėja Viltė Vygantaitė (7a), Akvilė Šapolaitė, Justė Palskytė (7b), Goda Ivanauskaitė, Emilija Lamauskaitė ir Austėja Valkauskaitė (7c). Pasirengti konkursui mokiniams padėjo dailės mokytoja ekspertė Dalia Puodžiukienė.

Konkurso organizatorius – Panevėžio gamtos mokykla.

1 (1)
1 (10)
1 (2)
1 (3)
1 (4)
1 (5)
1 (6)
1 (7)
1 (8)
1 (9)
01/10 
start stop bwd fwd

Mokiniams vasaros atostogos žada daug aktyvių bei linksmų veiklų, gero laiko su šeima ir draugais, įsimintinų įspūdžių. Tačiau reikia nepamiršti, kad vasara suteikia ne tik poilsį ir gerą nuotaiką, bet tenka susidurti su pasitaikančiais pavojais ir žinoti kaip jų išvengti.
Birželio pradžioje Krašuonos progimnazijos visuomenės sveikatos specialistė Sigita su pradinių klasių mokiniais diskutavo apie dažniausiai vasarą patiriamas traumas ir jų priežastis, vabzdžių ir erkių keliamą pavojų sveikatai, apsinuodijimą maistu, gamtos stichijų keliamą grėsmę, saugų elgesį vandenyje. Mokiniai taip pat sužinojo, kaip suteikti pirmąją pagalbą, mokėsi atlikti pradinį gaivinimą, padėti springstančiam žmogui. Tikiuosi, kad šios žinios padės išvengti nelaimingų atsitikimų vasarą ir leis džiaugtis atostogų teikiamais malonumais.

Visuomenės sveikatos specialistė, vykdanti sveikatos priežiūrą mokyklose Sigita Vedrickienė

vasara (1)
vasara (2)
vasara (3)
vasara (4)
vasara (5)
vasara (6)
1/6 
start stop bwd fwd

Baigiantis mokslo metams vis labiau norisi atitolti nuo vadovėlių, uždarų erdvių. 2022 m. birželio 3d. mokytojos D. Rimšienė bei A. Vitėnienė organizavo auklėtiniams (6a ir 6c kl.) edukacinę išvyką į Kauną.

Pirmiausia apsilankėme Kauno pilyje – vienoje seniausių Lietuvos mūrinių pilių, kuri pirmą kartą rašytiniuose šaltiniuose paminėta 1361 m. Vaikščiojome istorijos puslapiais kaip ir laiptais, esančiais pilyje…Sugebėjome atspėti seniausio rasto antikvarinio daikto vertę. Supratome, kad pilies sienos slepia daug paslapčių.

Bet tikriausiai gilesnės paslaptys slypi pačiame žmoguje. Susitikę žmogų dažnai tik paviršutiniškai matome. O kas slypi jo širdyje, galime suprasti tik ilgesnį laiką pabendravę. Bet kaip gi širdis atrodo? Mes sakome, kad meilė gimsta širdy, pyktis iš jos liejasi. Pažvelgti į žmogų iš vidaus leido apsilankymas Anatomijos instituto muziejuje. Sužinojome kaip mirusio žmogaus palaikai patenka į Anatomijos institutus, kas su jais daroma ir kaip atrodo žmogaus anatominis kūnas. Ne viskas, ką išgirdome, buvo miela ausiai ar vaizduotei. Ir pamatyti tikri žmogaus kūno organai privertė susimąstyti ir pamatyti save iš vidaus. Vieniems mokiniams labai patiko pamatyti eksponatus, kitiems nebuvo loabai jauku. Tačiau realybė ta, kad visi esame labai panašūs žvelgiant į organizmo sudėtį. Gal vieni mokiniai dar lankysis Anatomijos instituto muziejuje, jei pasirinks su medicina susijusią profesiją.

Pasistiprinę ir papramogavę Akropolyje, laimingi grįžome namo. Lai kiekviena kelionė atneša gerų įspūdžių! O mes kiekvienoje kelionėje stenkimės palikti gerus pėdsakus…

Mokytoja Daiva Rimšienė

1 (1)
1 (10)
1 (11)
1 (2)
1 (3)
1 (4)
1 (5)
1 (6)
1 (7)
1 (8)
1 (9)
01/11 
start stop bwd fwd

„Versmės" skyrius

Projektas

Universalus mokymo(si) dizainas


Paieška

TAMO dienynas

 

Pamokų laikas

pamoku laikas 5 8 klases

Mokinių atostogos