MOKYKLINIŲ AUTOBUSŲ

IŠVYKIMO Į KRAŠUONOS PROGIMNAZIJĄ, IŠ PROGIMNAZIJOS

TVARKARAŠTIS

Nuo 2019 m. rugsėjo  d.

 

IVECO 191

IŠ RYLIŠKIŲ

6.45

IŠ MALECKAŽEMIO

6. 55

IŠ BAJORŲ

7.10

IŠ TAURAGNŲ

7.25

IŠ MEDENIŲ

7.40

IŠ MOCKĖNŲ

7.45

 

IŠ TAURAGNŲ (ANTRADIENIAIS)

9.00

Į TAURAGNUS (ANTRADIENIAIS)

12.50

Į MALECKAŽEMĮ

13.40

Į VARNIŠKES

14.00

Į RYLIŠKES

15.50

IVECO 

IŠ PAGALUONĖS

6.30

IŠ GIMTYNĖS

6.45

IŠ MINTAUČIŲ

6.50

IŠ SALDUTIŠKIO SANKRYŽOS

7.05

IŠ KUKTIŠKIŲ VIENKIEMIO

7.15

IŠ KAČIŪNŲ

7.18

IŠ KUKTIŠKIŲ

7.25

IŠ PAČKĖNŲ

7.35

 

I-IV

V

Į NEMEIKŠČIUS, GRIŪTIS PAČKĖNUS, MEDENIUS, PUODŽIUS, BILIAKIEMĮ, RAUDONIŠKĮ (IV).

13.55

13.00

Į KIAULIUPĮ, KUKTIŠKES, KAČIŪNUS, SALDUTIŠKIO SANKRYŽĄ, PADUMBLĘ, MINTAUČIUS, GIMTYNĘ, PAGALUONĘ

14.50

13.55

VW CRAFTER

IŠ ŠEDUIKIŲ

6.55

IŠ PUODŽIŲ

7.00

IŠ BILIAKIEMIO

7.03

IŠ RAUDONIŠKIO

7.10

IŠ KUKTIŠKIŲ

7.17

IŠ PAČKĖNŲ

7.25

IŠ GRIŪČIŲ

7.35

 

I-IV

V

Į NEMEIKŠČIUS, GRIŪTIS PAČKĖNUS, MEDENIUS, PUODŽIUS, BILIAKIEMĮ (nevykstant IVECO autobusui).

13.55

13.00

Į PUODŽIUS, BILIAKIEMĮ, RAUDONIŠKĮ, ŠEDUIKIUS, KLYKIUS, TAURAGNUS, BAJORUS

14.50

13.55