logo kuriame respublikaKviečiame 1 – 8 klasių mokinius dalyvauti konkurse „Į mano pašto dėžutę nedėkite reklamos".

Konkurso koordinatorės - istorijos mokytoja Dalia Dindienė, dailės mokytoja Dalia Puodžiukienė, lietuvių kalbos mokytoja Gritana Tūzienė

Konkurso aprašas
1. Lietuvos Respublikos reklamos įstatymo 13 straipsnio 2 punktas skelbia, kad „Draudžiama tiesiogiai teikti reklamą konkrečiam asmeniui, jeigu yra aiškiai išreikštas šio asmens nesutikimas". Remiantis pateiktu įstatymu galima atsisakyti į pašto dėžutes kišamos nereikalingos reklamos.
2. Konkurso tikslas – sukurti lipduką ant pašto dėžutės, informuojantį apie atsisakymą gauti popierinę reklamą.
3. Konkursui pateikiami kūrybiniai darbai 70 x 37 mm arba 64,6 x 33,8 mm
4. Darbai gali būti atlikti įvairia technika: guašu, akvarele, kreidelėmis, tušu ir t.t.
5. Darbai turi būti su bet kokiu užrašu ar tekstu, informuojančiu apie pašto dėžutės savininko atsisakymą gauti reklamą.
6. Vertinimo komisija išrinks tris geriausius darbus, kurių autoriai bus apdovanoti.
7. Nugalėtojų darbai bus spausdinami bei dalijami progimnazijos ir mikrorajono bendruomenės nariams.
8. Darbus pristatyti konkurso koordinatorėms iki gegužės 6 dienos.
9. Konkurso koordinatorės – istorijos mokytoja Dalia Dindienė, dailės mokytoja Dalia Puodžiukienė, lietuvių kalbos mokytoja Gritana Tūzienė.