logo kuriame respublika2013 m. rugsėjo 11 dieną Krašuonos progimnazijoje vyko projekto „Kuriame Respubliką" projektuko baigiamasis renginys „Reklamos tyrinėtojų idėjų mugė".
Į renginį buvo pakviesta mokyklos bendruomenė, kuri turėjo galimybę išklausyti projekto partnerio, SEB banko, kuriam atstovavo Utenos skyriaus vadovė Kristina Bočiulienė, trumpą paskaitą apie finansų planavimą, dažnai daromas jaunų žmonių klaidas, banko bei greitųjų kreditų skirtumus ir pan. Renginio metu buvo pristatomi sukurti socialinės reklamos plakatai, demonstruojami geriausi edukacinės reklamos filmukai; bendruomenės nariams, norintiems negauti popierinės reklamos, dalinami lipdukai; apdovanojami konkursų nugalėtojai.

2013_09_11 (1)
2013_09_11 (2)
2013_09_11 (3)
2013_09_11 (4)
2013_09_11 (5)

Pagrindinis šio projektuko tikslas buvo įgyti kuo daugiau žinių, pateikti medžiagos, kuri būtų skirta apsaugoti vaikus ir jaunimą nuo tam tikro pobūdžio reklamos, kuri jiems skleidžiama žalingu būdu arba per kurią jie įvairiais būdais gauna informacijos, galinčios padaryti žalos jiems ir net jų artimiesiems. Verslumo mokytoja D. Puodžiukienė apibendrindama projekto veiklą pasidžiaugė mokinių kūrybiškais darbais, novatoriškomis idėjomis, diskusijomis apie šiandienines problemas, iniciatyvinės grupės aktyvumu.

Lietuvių kalbos mokytoja G. Tūzienė