Šiais metais vėl išrinkta nauja mokyklos prezidentė. Būti ja pretendavo trys mūsų mokyklos mokinės – Svajūnė Pašilytė (8a), Meda Žigelytė (7b) ir Asta Dirmaitė (8b).
Prezidente tapo 8b klasės mokinė Asta Dirmaitė.

Prezidentą rinko visi mokyklos darbuotojai ir 5 – 8 klasių moksleiviai. Kiekviena iš pretendenčių turėjo parengti plakatą, kuriame papasakotų apie save ir pristatytų būsimą savo veiklą. Mokinių pomėgiai buvo labai skirtingi.

Meda, aktyvi sportininkė, nuolatos dalyvauja varžybose, laimi prizines vietas. Svajūnė – jau daug metų yra LMS narė, įtraukia mūsų mokyklą į platesnes organizacijas, šoka „Vieversos" kolektyve. Kartu su šiuo kolektyvu ji keliauja po Lietuvą ir kitas šalis, koncertuoja, dalyvauja konkursuose, laimi prizines vietas. Asta – lanko muzikos mokyklą. Groja smuiku ir fortepijonu. Nuolatos dalyvauja muzikiniuose konkursuose, koncertuose. Su pasisekimu dalyvauja įvairiose olimpiadose ir konkursuose. Visos pretendentės yra aktyvios mokinių savivaldos narės, nuolatos įsitraukia į mokyklos renginių organizavimą. Draugiškos, tolerantiškos, linksmos, energingos ir kupinos naujų idėjų.

Daugiausiai balsų surinko 8b klasės mokinė Asta Dirmaitė. Šiais metais jai teko garbė atstovauti mūsų mokyklą bei tapti jos prezidente.
Kadangi esu mūsų laikraščio „Labas" redaktorė, pati rašau straipsnius, todėl tradiciškai rašomo interviu nerašysiu. Labai apsidžiaugiau surinkusi daugiausiai balsų, tai buvo išties maloni staigmena. Jau vyksta mokinių savivaldos susirinkimai, kuriuose aptarėme svarbiausius iškilusius klausimus. Ir toliau tęsiu buvusių prezidentų užsibrėžtus tikslus, sieksiu, kad visi taptume artimesni ir galėtume laisviau bendrauti. Visada lauksiu Jūsų naujų idėjų, pasiūlymų! Ačiū už šią nuostabią galimybę Jums atstovauti. Dėkui už kiekvieną balsą. Visuomet stengsiuosi išspausti iš savęs geriausia. Tikiuosi, kad ir toliau mūsų mokykla nestokos įdomių renginių, nuostabių idėjų ir svarbiausia, pačių nuostabiausių ir draugiškiausių mokytojų ir mokinių!

Parengė progimnazijos laikraščio "Labas" žurnalistė
Asta Dirmaitė