Utenos Krašuonos progimnazijos pusmečio veiklos ataskaita 2023 m. rugsėjis - 2024 m. balandis >>>

Mokinių atstovai į Progimnazijos tarybą 2023-2024 m.m.

Vardas, pavardė

Kotryna Cibulskytė, Nojus Araminas

Daivydas Vaičaitis, Goda Meidutė

Roberta Žičkutė, Smiltė Karaliūtė

Utenos Krašuonos prigimnazijos veiklos ataskaita 2022 m. rugsėjo - 2023 m. balandžio mėn.>>>

UTENOS KRAŠUONOS PROGIMNAZIJOS 2023 M.M. MOKINIŲ SAVIVALDA

Klasių atstovai Mokinių savivaldoje

Ariana Užkurėlytė, Roberta Dūdaitė

Martyna Pakulytė, Jokūbas Šapoka

5c

Eivydas Katinas Viltė Pipiraitė, Joris Musteikis

Milvydas Petruškevičius, Aistis Brazauskas

Vakaris Gečiauskas, Smiltė Zelionkaitė

6c

Airidas Aginis, Smiltė Pečionaitė, Mėta Žalėnaitė

Kotryna Cibulskytė, Nojus Araminas

Liucija Lankauskaitė, Vėjūnė Valiulytė

Smiltė Karaliūtė, Roberta Žičkutė, Adrija Dūdėnaitė

Patricija Vilkaitė Tilė Michailovaitė, Justinas Vaitkus

Titas Petronis, Benas Krasauskas

Kernius Šimonėlis, Emilija Lamauskaitė

8d

Saulė Užkurėlytė, Ieva Jankauskaitė

Sveikiname mokyklos savivaldos pirmininkę 8c klasės mokinę Viltę Fiodorovaitę
Krašuonos progimnazijoje vyko mokinių savivaldos prezidento rinkimai! Į šias pareigas kandidatavo 3 mūsų mokyklos mokinės. Kandidatės kūrė trumpus filmukus apie save ir rašė prisistatymus, kuriuos galėjote matyti ekrane prie paradinio mokyklos įėjimo. Mokyklos savivaldos pirmininke buvo išrinkta Viltė Fiodorovaitė.

Linkime sėkmės prezidentei Viltei bei viceprezidentėms - Liepai ir Saulei
Sveiki, esu Viltė Fiodorovaitė, mokausi 8c klasėje ir esu išrinkta šiais mokslo metais Utenos Krašuonos mokinių savivaldos prezidente. Į savivaldą ateinu su mintimi gerinti mokinio savijautą mokyklos aplinkoje bei skatinti savivaldos intensyvų ir produktyvų darbą! Turiu planų, kaip sudominti mokinius savanoriavimo veikla bei skatinti didesnį įsitraukimą į Jaunimo organizacijų veiklas. Taip pat garantuoju šaunią komandą ir savivaldą, kaip vietą, kur kiekvienas yra laukiamas.
*******
Sveiki, esu Saulė Užkurėlytė iš 7d klasės. Utenos Krašuonos progimnazijoje mokausi nuo šių mokslo metų, tačiau atsinešiau nemažą patirtį iš Utenos Rapolo progimnazijos, kurioje buvau Mokinių savivaldos viceprezidente. Domiuosi geografija, biologijos mokslais, daile bei dizainu. Esu kūrybinga, nebijau kritikos, kuri žmogų augina!
*******
Sveiki, esu Liepa Čiutaitė, 8b klasės mokinė ir esu mūsų progimnazijos viceprezidentė. Norėčiau, kad mūsų progimnazijos savivalda būtų vieninga, kūrybinga ir draugiška, stipri kaip kumštis. Kad mūsų idėjas išgirstų, padėtų jas įgyvendinti ne tik mokiniai, bet ir visa mokyklos bendruomenė. Esu kūrybinga, rašau eilėraščius, vaidinu, esu įstojusi į šeštadieninę Vilniaus Youngblood kino mokyklą, kur studijuoju kino pagrindus. Taip pat lankau Utenos lėlių teatrą, jau dešimtus metaus Yamaha muzikos mokykloje groju elektriniu pianinu. Norėčiau, kad mokykloje būtų kuo daugiau veiklos, susijusios su teatru, muzika, daile.

savivalda1

savivalda2

Mokyklos prezidentė Neringa – Irena Sviklaitė, mokyklos viceprezidentė - Miglė Vaičiūnaitė.

Kartu su 5 – 8 klasių deleguotais mokiniais (seniūnais ir jų pavaduotojais) bei savanoriais, aktyvistais, idėjų nestokojančiais vaikais subūrėme šaunią komandą. Netrūko įdomių renginių, veiklų, kurios mums padėjo kelti asmenines kompetencijas, tobulinti žinias ir siekti bendro tikslo – gerinti moksleiviams emocinę aplinką mokykloje. Šiais mokslo metais dalyvavome Mokinių savivaldų mokymuose, Lietuvos moksleivių sąjungos organizuotuose forumuose, į kuriuos suvažiuoja visi Lietuvos mokyklų savivaldų atstovai, turėjome komandos formavimo mokymus. Organizavome linksmas šventes, akcijas, išskirtines dienas mokykloje - Mokytojų diena, Helovinas, Arbatos diena, Tolerancijos diena, Draugų diena, Kalėdinis renginys, Valstybinės šventės, Valentino diena, Užgavėnės, Savivaldų neformalus vakaras, Mokyklos gimtadienis, „Savaitė be patyčių“, Gerumo akcija Utenos socialinės globos namuose. Džiaugiamės šiais produktyviais, šauniais, pilnais nuotykių, įspūdžių ir smagių akimirkų, metais. Nors savivaldos sudėtis nuolat keičiasi, tikimės, kad Krašuonos progimnazijos mokiniai išliks tokie pat sumanūs, veiklūs ir žingeidūs!

Progimnazijos prezidentė Neringa - Irena Sviklaitė

2015 - 2016 mokslo metais Utenos Krašuonos progimnazijos mokinių savivaldos narių rinkimuose išrinkta svarbiausia valdžia, atstovausianti mūsų progimnaziją Utenos rajone bei šalyje šiais mokslo metais.

Prezidentė Ingrida Danilovaitė
Viceprezidentė Rimtautė Emilija Rastenytė