2012_prezidentas2012 -2013 mokslo metais Utenos Krašuonos progimnazijos mokinių Prezidento rinkimuose dalyvavo 4 šaunūs kandidatai: Marija Šyvytė, Živilė Nariūnaitė, Aivaras Valiauga, Arnas Puodžiukas. Prezidentą rugsėjo 24-26 dienomis rinko visi 5-8 klasių mokiniai, mokytojai, progimnazijos darbuotojai.

2012-2013 m.m. progimnazijos mokinių Prezidentu tapo 8a klasės mokinys Arnas Puodžiukas (125 balsai), Viceprezidentais tapo 7b klasės mokinė Marija Šyvytė, ir 8b klasės mokinys Aivaras Valiauga (po 60 balsų).

Pirmajame Mokinių tarybos susirinkime mokiniai aptarė pagrindines veiklas, kurias sieks įgyvendinti ar tęsti: atstovauti progimnaziją Utenos miesto Mokinių savivaldos renginiuose, organizuoti įvairias trumpalaikes, socialines, gerumo akcijas, organizuoti renginius mokiniams, dalyvauti su progimnazija bendradarbiaujančių mokyklų bendruose renginiuose, įsitraukti į progimnazijos inicijuojamas projektines veiklas ir kt.

Progimnazijos mokinių tarybai vadovauja mokinių Prezidentas. Mokinių tarybos nariai: Viceprezidentas bei į klasių seniūnus išrinkti ir į Mokinių tarybą deleguoti 5-8 klasių mokiniai. Mokinių tarybos veikla remiasi lyderystės ir savanoriškumo principu, bendram susirinkimui renkasi vieną kartą per savaitę. Mokinių tarybos veiklai įkurta nauja aplinka, kurioje mokiniai gali įgyvendinti idėjas, planuoti mokyklinius renginius, akcijas ir kt.