Kaip ir kiekvienais metais Utenos Krašuonos pagrindinėje mokykloje vyko prezidento rinkimai. Į šias pareigas kandidatavo aštuoni mokiniai: Kornelija Ričkutė, Greta Ruzgaitė, Emilija Kučinskaitė, Valentina Kavaliauskaitė, Deimantė Zamauskaitė, Ignė Galiauskaitė, Einoras Vaičiūnas ir Vytautas Penkaitis.

Mokyklos mokiniai ir mokytojai prezidente išrinko Ignę Galiauskaitę, o viceprezidentais – Einorą Vaičiūną ir Vytautą Penkaitį.

Ignė Galiauskaitė mokosi aštuntoje klasėje. Ji domisi fotografija, psichologija. Naujoji prezidentė turi nemažai planų ir idėjų – žada stengtis kovoti su patyčiomis, organizuoti įvairius renginius. Ignė nori būti pavyzdys kitiems, ji džiaugiasi savo netikėtu laimėjimu.

Palinkėkim sėkmės naujajai mokyklos prezidentei Ignei pildant visiems duotus pažadus.