Nuo spalio mėnesio Utenos Krašuonos progimnazijoje pradėta įgyvendinti neformaliojo ugdymo programa „IT projektų vadyba ir komandinis darbas“. Joje dalyvauja visas pulkas smalsuolių, 3-4 klasių moksleivių, o užsiėmimus veda mokytoja Rita Rimšelienė.

projektai (1)
projektai (2)
projektai (3)
projektai (4)
projektai (5)

Dalyvaudami programoje moksleiviai įgyvendina informacinių technologijų projektą. 48 akad. valandų trukmės programa susideda ne tik iš IT produkto sukūrimo, bet ir socialinio mokymosi grupėje. Dirbdami komandoje mokiniai į savo gyvenamąją vietą bando pažvelgti jauno žmogaus akimis, atrasti, kas įdomu ir aktualu miesto aplinkoje.

Programos „IT projektų vadyba ir komandinis darbas“ tikslas – įgyvendinant ilgalaikį informacinių technologijų projektą, naudojant įvairius aktyvius mokymosi metodus, mokyti mokinius prisiimti atsakomybę, generuoti idėjas, dirbti bendradarbiaujant, ugdytis lyderio savybes, skatinti atvirumą ir iniciatyvą.

Šią programą parengė ir įgyvendina Asociacija "Viešieji interneto prieigos taškai".