maisto bankas2015 m. spalio 16-17 dienomis Lietuvoje vyko rudeninė „Maisto banko" akcija, kurioje savanoriškai dirbo 26 Utenos Krašuonos progimnazijos mokiniai. Jie prekybos centre „NORFA" kvietė pirkėjus nupirkti ir paaukoti maisto nepasiturintiems žmonėms. Progimnazijos savanoriai paramą maistu rinko su VšĮ „Sveikatą į namus" (direktorė Severina Jurgelėnienė).

Dėkoju Kamilei Ginaitytei (6a), Austėjai Rotautaitei (6a), Jurinai Markelytei (6a), Ramintai Sukarevičiūtei (6a), Sandrai Džiugelytei (7a), Lukui Lukošaičiui (7a), Emilijai Slavėnaitei (7a), Otilijai Aršvilaitei (7b), Dovilei Ilčiukaitei (7b), Neringai Sviklaitei (7b), Norvilei Jasiūnaitei (7b), Miglei Vaičiūnaitei (7b), Gytautei Zakarkaitei (7b), Miglei Talačkaitei (7b), Žygintai Tumulevičiūtei (7b), Dovilei Baliukevičiūtei (7b), Karolinai Eigerdaitei (7b), Austėjai Michailovaitei (7b), Armandai Ambrazevičiūtei (8a), Justinai Bukelskytei (8a), Karolinai Jakutonytei (8a), Austinai Korsakaitei (8a), Aivarui Šakaliniui (8a), Gariui Šešelgiui (8a), Gretai Maciūnaitei (8a), Vakarei Vasiliūnaitei (8a) už geranorišką, prasmingą ir vertą pagarbos darbą, kuris skaidrina vargingiau gyvenančių šeimų kasdienybę.

Socialinė pedagogė Violeta Vaičiūnienė