Spalio 15 d. Vilniuje „Menų spaustuvėje" įvyko pirmasis šalyje „Campus Vilnius" seminaras, kuriame dalyvavo mūsų progimnazijos komanda - pavaduotojos ugdymui Viktorija Vilūnienė ir Laima Telksnienė, mokytojos Jolanta Baronienė, Jolita Šulskienė, Audronė Tijūnėlienė.
„Campus" yra nemokamas pasaulinis mokytojams skirtas renginys. „Campus" tikslas – padėti mokytojams perprasti pokyčius, vykstančius už mokyklos ribų šių dienų pasaulyje. Pokytis yra pagrindinė „Campus" seminarų tema, kurioje paliečiami įvairiausi pasaulyje ir aplink mus vykstantys pokyčiai: politikoje, mene, moksle, technologijose, aplinkosaugoje ir versle. „Campus Vilnius" – tai išskirtinis mokytojams skirtas renginys, kurio siekis – padėti perprasti šiuos pokyčius ir suteikti priemones kalbėti apie tai su savo mokiniais.

campus
campus (1)
campus (10)
campus (2)
campus (3)
campus (4)
campus (5)
campus (6)
campus (7)
campus (8)
campus (9)

Seminare aptariamos temos yra įvairios: globalios, paremtos faktais arba lokalios ir labai asmeniškos. Visų „Campus" seminarų struktūra yra vienoda – skirtingų sričių ekspertai skaito trumpus pranešimus ir taip stengiasi padėti mokytojams pamatyti, kas aktualiausio šiuo metu vyksta mokslo, politikos, technologijų, ekonomikos bei meno srityse. Į jį susirinkę beveik 300 pedagogų iš visos Lietuvos stebėjo skirtingų sričių profesionalų pranešimus. Pirmojo „Campus Vilnius" seminaro dalyviai ir stebėtojai turėjo galimybę išgirsti unikalių Baltijos šalyse profesionalių kūrėjų dirbtuvių „Green Garage" įkūrėjos Alisos Matsanyuk, Rytų Europos studijų centro vadovo Lauryno Kasčiūno, atlikėjos ir menininkės Jurgos Šeduikytės, kūrybinės agentūros „New!" vadovo Tomo Ramanausko, psichoterapeutės Ilonos Kajokienės, gydytojo psichiatro Eugenijaus Laurinaičio ir personalo sprendimų ekspertės Gerdos Baltrūnaitės pranešimus. Seminarą vedė žurnalistas, rašytojas ir TV laidų vedėjas Andrius Tapinas.

Jolita Šulskienė