5b, 6b klasių mokiniai ir tapybos būrelio nariai kartu su mokytojomis lankėsi Ignalinos rajone, Mielagėnų seniūnijoje esančiame Paliesiaus dvare. Čia mokiniai dalyvavo edukaciniame renginyje: klausė klasikinės muzikos koncerto, susipažino su dvaro architektūriniu ansambliu. Koncertas vyko puikioje kamerinėje erdvėje, sukurtoje tarp senųjų pasagos formos arklidžių sienų, kurias apsaugo modernus stiklo pastatas. „Jūs esate fantastiškoje vietoje ir klausotės muzikos, kuri skambėjo senuosiuose dvaruose. Norėčiau, kad namo išsivežtumėte pasididžiavimo savo kraštu, jo paveldu ir kultūra jausmą...",- bendraudamas su mokiniais sakė Gediminas Dalinkevičius. Smuikininkas pasakojo apie dvarų kultūrą, muzikos poveikį žmogui, išsilavinusios asmenybės grožį, apie svajones ir savo vietos pasaulyje ieškojimą. Kartu su juo mokiniams koncertavo smuikininkams Laurynas Preikša, gitaristas Simonas Bušma ir violančelistas Arvydas Griškevičius. Jie dovanojo nuostabias akimirkas su Antonijaus Vivaldžio, Luidžio Bokerini ir Johano Sebastijano Bacho kūriniais. Po koncerto renginio dalyviai buvo vaišinami dvaro virtuvėje keptomis bandelėmis ir arbata. Dvaro pristatymas, puiki muzika ir nuoširdus bendravimas mokiniams paliko didelį įspūdį.

Dailės mokytoja Dalia