Pilietiški ir kūrybingi mūsų progimnazijos mokiniai Eimantė Kviklytė, Guoda Meidutė, Gytis Trasikis (5a), Adas Andriūnas, Nojus Bartašiūnas, Astijus Puodžiukas (5b), Karolina Eigerdaitė, Saiva Gaidytė, Neringa Irena Sviklaitė, Faustas Slesoriūnas, Miglė Vaičiūnaitė (6b), Svajūnė Pašilytė (8a), paskatinti dailės mokytojos Dalios Puodžiukienės, dalyvavo socialinio jautrumo projekte „Mes su tavim, Ukraina".

adas_andriunas
astijus_puodziukas
eimante_kviklyte
faustas_slesoriunas
guoda_meidute
gytis_trasikis
karolina_eigerdaite
migle_vaiciunaite
neringa
nojus
saiva_gaidyte
svajune

Mokiniai neliko abejingi tam, kas vyksta Ukrainoje ir savo kūriniais išreiškė supratingumą, palaikymą broliškos šalies žmonėms, viltį ir tikėjimą, laisvės siekimą, atskleidė karo baisumą ir jo padarinius. Kurdami piešinius mokiniai suprato, kokia svarbi kiekvienam žmogui laisvė ir taika. Ukrainos palaikymo akciją organizavo Lietuvos jaunimo centras su Всеукраїнська асоціація молодіжного співробітництва "Альтернатива-В". Projekte dalyvavo 38 švietimo įstaigos iš įvairių Lietuvos vietų. Mokiniai sukūrė per 400 piešinių. Artimiausiu metu mokinių piešiniai iškeliaus į Ukrainą, kur bus surengta darbų paroda.
Daugiau apie projektą: http://alkas.lt/2015/04/07/ukrainai-palaikyti-nupiesta-virs-400-jaunimo-piesiniu-nuotraukos/

Dalia Puodžiukienė