Kasmet mūsų progimnazijos pradinukai noriai pasitikrina savo žinias Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondo organizuotose įvairių dalykų kengūrose. Šiemet Lietuvių kalbos konkurse dalyvavo 14 mokinių iš 3 – 4 klasių, 10 mokinių dalyvavo Gamtos kengūros konkurse. Labai džiaugiamės mokinių pasiekimais Lietuvių kalbos kengūroje. Erika Kriščiūnaitė ir Vakaris Bartaševičius (mokytoja Aušrinė Kazlauskienė) gali didžiuotis oranžinės kengūros diplomais, Akvilė Ragaišytė (mokytoja Inga Janaščienė) apdovanota sidabrinės kengūros diplomu, o Rokas Meidus (mokytoja Aušrinė Kazlauskienė) laimėjo auksinės kengūros diplomą. Gamtos kengūros konkurse geriausias žinias pademonstravo Justina Bazytė (mokytoja Aušrinė Kazlauskienė).
Sveikiname nugalėtojus!

Pradinių klasių mokytoja Inga Janaščienė