Pradinių klasių mokinių konkurso „Šviesoforas", organizuojamo Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie susisiekimo ministerijos, Utenos rajone nuo seno organizuojamas mūsų progimnazijoje, tačiau tai nereiškia, kad laimėtojais tampa mūsų mokiniai. Taip jau nutinka, kad vaikai, demonstruojantys nepriekaištingas žinias teorinėje dalyje suklumpa praktinėje rungtyje, o tam gali turėti įtakos tai, kad jų kelyje nėra sudėtingos sankryžos, kurią kasdien įveikdami jie įgytų tvirtus įgūdžius. Kita vertus, gal tai yra gerai – tėvai išleisdami vaikus į mokyklą gali jaustis ramūs dėl vaikų saugumo. Mokytojai jaučia atsakomybę už vaikų visapusišką ugdymą, todėl saugaus eismo žinios mūsų progimnazijoje diegiamos nuo pat pirmos klasės integruojant į daugelį mokomųjų dalykų.

Laima Telksnienė

01 (1)