Balandžio 23d. mūsų progimnazijoje vyko rajoninė 5-8 klasių mokinių dailės olimpiada „Iš močiutės lobių skrynios", skirta etnografinių regionų metams. Olimpiadoje dalyvavo 22 mokiniai iš septynių Utenos rajono ugdymo įstaigų. Atvykusius svečius pasveikino progimnazijos direktorius Rolandas Gruodinskas ir olimpiados organizatorė dailės mokytoja ekspertė Dalia Puodžiukienė. Po to visi olimpiados dalyviai kibo į darbą, o po poros valandų popieriaus lapuose išvydome realizuotas kūrybines interpretacijas. Mūsų progimnaziją olimpiadoje atstovavo Simona Bazytė ir Ema Lukoševičiūtė (7a) bei Aistė Morkvėnaitė ir Rimtautė Emilija Rastenytė (7b). Dėkojame šioms kūrybingoms mokinėms, sukūrusioms meniškus ir originalius kūrybinius darbus. Sveikiname Emą ir Rimtautę užėmusias II – ąsias vietas!

Dailės mokytoja