7c klasės mokiniai kartu su klasės auklėtoja Dalia Puodžiukiene ir mokytoja Daiva Pelėdiene birželio 3d. praleido nuostabiame gamtos ir žmogaus išmonės sukurtame kampelyje „Žalvario parke", kuris įsikūręs Molėtų raj. Skrebulių km. Šio parko unikalumą pastebėjome vos įžengią pro didžiulius „kreizi" vartus. Mus pasitiko energingas, linksmas ir charizmatiškas šio parko savininkas Algirdas Nomeika.

zalvaris (1)
zalvaris (10)
zalvaris (2)
zalvaris (3)
zalvaris (4)
zalvaris (5)
zalvaris (6)
zalvaris (7)
zalvaris (8)
zalvaris (9)

Iš karto supratome, kad su tokių linksmų plaučių žmogumi tikrai nebus liūdna. Ir neapsirikome... Dar neteko būti tokioje vietoje, kur visko tiek daug! Gausybė originalių ir netikėtų eksponatų, įdomiausių pasakojimų, neįprastų erdvių, daug įvairiausios veiklos. Didžiausią įspūdį paliko tai, kad nei vieno daikto čia nėra atsiradusio šiaip sau. Kiekvienas eksponatas – šiuolaikinio, konceptualaus meno kūrinys, turintis savo istoriją arba įprasminantis tam tikrą idėją. Labiausiai įsiminę objektai - „Dzen durys", „Diogeno statinė", „Kupolas", „Liaudies automobilis" bei „Japoniška apmąstymų pavėsinė". Įdomiausia ir žaismingiausia dalis, bėgimas su "Kolektyviniais batais", "Pomidorų mūšis", "Maksi boksas", „Lenktynės pelkėje", o kur dar kvapą gniaužiantys „paskraidymai", maudynės, diskoteka ir dar daugybė įdomių užsiėmimų. Viską prisiminus veide nejučia atsiranda šypsena.

Žalvario parkas paliko neišdildomus įspūdžius, ne vien eksponatais, pramogomis, gamta, bet ir begaliniu laisvės pojūčiu... Taip svarbu kartais atitrūkti nuo miesto triukšmo, nuo pamokų, nuo „durnadėžių", kad galėtum pajusti tikrą, nesuvaidintą gyvenimo džiaugsmą... „Žalvario parke" susijungia praeitis, dabartis ir ateitis. Kaip taip gali būti - suprasite tik ten paviešėję.

Laimingi 7c klasės mokiniai