2024 m. gegužės 7 d. 8a klasės mokiniai dalyvavo projekte „Šok į tėvų klumpes“. Mato Šumino mama Jolita Šuminienė pakvietė aštuntokus pasimatuoti pedagogo profesijos klumpes. 8a klasės auklėtoja Daiva Rimšienė bei mokytojo padėjėja Ramunė Aželienė nuėjo į Utenos „Saulės“ gimnaziją su 8a klase. Pasitikusi mokytoja palydėjo į savo darbo kabinetą. Mokiniai buvo įtraukti į žaidimą bei diskusiją. Po to aštuntokams buvo aprodytos gimnazijos patalpos. Rudenį vieniems mokiniams gimnazija taps antrais namais.
Mokiniai padėkojo mokytojai Jolitai Šuminienei padovanodami su anglų kalbos specialybe susijusią dovaną. Daug gražių padėkos žodžių „ačiū“ liko tarp gimnazijos sienų bei mokytojos Jolitos širdyje.

8a klasės auklėtoja Daiva Rimšienė