2c klasės mokiniai ir mokytoja Alma Utenos A. Ir M. Miškinių viešojoje bibliotekoje susitiko su vaikų ir paauglių rašytoja Ilona Ežerinyte. Rašytoja pristatė naują knygą „Pepsė“. Tai jautri istorija, pasakojanti apie tuos, kurie gyvena šalia, bet vieną dieną tampa nebereikalingi. Vaikai greitai rado bendrą kalbą su rašytoja, nes knygutę visi buvo perskaitę klasėje. Rašytoja įdomiai pristatė knygoje aprašytus epizodus, net leido pasiklausyti „Pepsėje“ paminėtos operos „Užburtoji fleita“ arijos.
Pagrindinis knygos veikėjas Pepsė – tai mielas, guvus žiurkėnas, tikras pūkų kamuoliukas. Jį knygos iliustratorė liejo akvarele. Ne vienas vaikas prisiminė savo laikomą ar anksčiau turėtą meilų augintinį. Rašytoja pasiūlė visiems atvaizduoti savo gyvūnėlį skaidrioje akvarelės dėmėje. Gavosi puikūs akvareliniai kūrinėliai.