Antano ir Motiejaus Miškinių literatūrinėje - etnografinėje sodyboje vyko renginys, skirtas Spaudos atgavimo, kalbos ir  knygos dienai paminėti. Jame dalyvavo Utenos miesto progimnazijų 6-7 klasių protmūšio varžytuvės.  Krašuonos progimnazijai atstovavo 6b klasės mokiniai: Laurinavičiūtė Salomėja, Pakulytė Martyna, Pinkevičius Domas, Šapoka Jokūbas, Valiulis Mykolas, Varnaitytė Viltė (mokytoja Daiva Pelėdienė). Mūsų progimnazijos komanda „Žodis“ parengė  meninį pristatymą. Po to atliko daug užduočių -  sudėliojo patarlę iš duotų žodžių, iššifravo ir įminė mįslę, išrinko iš skaitomo teksto aukštaičių tarmės žodžius,  sekė  tarmiškai sakmę, atsakė į klausimus, susijusius su spaudos draudimo laikotarpiu, knygnešyste.  Po pertraukėlės žemėlapyje ieškojo Utenos miesto rašytojų pavardėmis pavadintų gatvių, sudėliojo iš atskirų  posmų ar eilučių A. Miškinio eilėraštį ir galiausiai kiekvienas komandos narys pristatė savo vardo ir pavardės reikšmes.  Muziejaus direktorė Rimanta Gaidienė visiems įteikė Padėkos raštus ir pakvietė pasivaišinti.