Balandžio 19 d. Aukštakalnio progimnazijoje vyko tradicinis Utenos rajono ugdymo įstaigų 5 - 8 klasių mokinių skaitovų konkursas anglų kalba English Verse 2024. Šių metų konkurso eilėraščių tema buvo „Feelings“ („Jausmai“). Mūsų progimnaziją atstovavo 5a klasės mokinė Gustė Markelytė (mokytoja Grita Morkienė), 6c klasės mokinė Viltė Pipiraitė ( mokytoja Daiva Rimšienė), 7a klasės mokinė Beata Laučytė bei 8a klasės mokinė Urtė Guigaitė (abiejų mokinių mokytja Grita Morkienė).
Visos dalyvės pasirodė puikiai ir parsivežė net tris prizus: Viltei Pipiraitei atiteko II-oji vieta 6 klasių mokinių tarpe, o aštuntokė Urtė Guigaitė 8 klasių mokinių tarpe ne tik užėmė I – ąją vietą, bet ir laimėjo žiūrovų simpatijų prizą.
Nugalėtojai buvo apdovanoti padėkomis ir atminimo dovanėlėmis. Sveikiname Viltę ir Urtę bei jas konkursui ruošusias mokytojas.

Zita Stankevičė