ūrybingi mūsų progimnazijos 6-8 kl. mokiniai puikiai pasirodė regioniniame dailės konkurse „Šv. Kazimieras – Dievo meilės žiburys“, kurį organizavo Šv. Kazimiero ordino Utenos apskrities komtūrija. Keturios mokinės, sukūrusios įspūdingus darbus, tapo konkurso laureatėmis, tai – Liepa Mikulėnaitė (7c), Emilija Jankauskaitė (6c), Mingailė Brazauskaitė ir Smiltė Karaliūtė (8c). Dar septynių mokinių piešiniai buvo atrinkti į geriausių konkurso darbų parodą, kuri kovo mėnesį eksponuojama Utenos Kristaus Žengimo į dangų bažnyčioje. Parodos dalyviai: Martyna Pakulytė ir Tautvydas Vaitasius (6b), Kamilė Dūdonytė (6c), Izabelė Araminaitė, Lainėta Jakutytė, Vėjūnė Valiulytė (8b) ir Toma Mackevičiūtė (8c). Pasirengti konkursui mokiniams padėjo dailės mokytoja ekspertė Dalia Puodžiukienė. Konkurso laureatai ir parodos dalyviai apdovanoti Padėkos raštais ir atminimo dovanomis. Išleistas dailės konkurso „Šv. Kazimieras – Dievo meilės žiburys“ laureatų ir parodos dalyvių kūrinių atvirukų rinkinys.

Džiaugiamės ir sveikiname konkurso laureates bei parodos dalyvius!