„Per Adventą žmonės uždega daug švieselių, nes jie laukia Kalėdų. Nes švieselės šilumą, ramybę ir jaukumą dovanoja“. Taip teigė Adventinėje poezijos ir muzikos popietėje Utenos Dievo Apvaizdos bažnyčioje dalyvavusios mūsų mokyklos „Do Re Mi“ būrelio (vad. A.Balynienė) 2c klasės mokinukės: Adriana, Elija, Liepa, Matėja, Ugnė, Urtė. Mokyklos - darželio „Varpelis“ organizuotoje popietėje antrokės dainavo ir žodžiais širdeles šildė miniatiūroje „Žibintas“. Adventine žinia, dainele ir prasmingais žodžiais antrokės pasidalijo ir su žmonėmis, gyvenančiais Utenos VŠĮ Krizių centre „Angelų pieva“. Čia vaikus svetingai priėmė centro gyventojai, darbuotojai. Su ateinančiomis šventėmis sveikino ir vaikams dėkojo kun. Saulius Kalvaitis.

Alma Balynienė