2023 m. gruodžio 14 d. į Utenos socialinės globos namus atkeliavo mokytojos Daivos Rimšienės bei jos auklėjamosios 8a klasės mokinių parašytas laiškas bei simbolinė dovanėlė. Laiškas buvo dovanojimo dvasios liudijimas, spinduliuojantis šiluma ir nuoširdumu. Laiške išreiškiamas nuoširdus rūpestis socialinės globos namų gyventojais. Mokiniai užrašė savo vardus ir taip nupiešė ryškų švenčių džiaugsmo ir magijos paveikslą. Prie laiško buvo pridėtas suvenyras kuris turėjo didelę simbolinę reikšmę, primenančią gamtos atsparumą ir išliekančią vilties dvasią. Laiško žodžiai perteikė bendruomeniškumo ir solidarumo jausmą bei priminė socialinės globos namų bendruomenei, kad šiuo šventiniu metu jie nėra vieni. Mokytoja paskatino bendruomenės narius atvira širdimi ir protu priimti šventinę dvasią.

8a klasės auklėtoja Daiva Rimšienė