5a ir 5b klasių mokiniai su klasių vadovėmis Jolita Šulskiene ir Audrone Tijūnėliene buvo išvykę į edukacinę pramoginę išvyką po Anykščių kraštą. Pirmiausiai lankėsi Šeimyniškėlių (Vorutos) piliakalnio istoriniame komplekse. Mokiniai susipažindino su Šeimyniškėlių (Vorutos) pilies – vienos didžiausių medinių pilių Rytų Europoje – istorija, archeologiniais radiniais, XIII–XIV a. kario ginkluote, pilėnų buities daiktais. Papilio kiemelyje smagiai šaudė iš lanko, mėtė akstį, skėlė ugnį, vijo vikingų virvutes, treniravosi lauko karybos aikštelėje, žaidė senovinius žaidimus.
Po to ant Kalitos kalno važinėjosi rogutėmis. Buvo taip smagu, kad į roges sėdo ne vieną kartą. Labirintų parke dalyvavo edukacinėje programoje „Painusis labirintų pasaulis“. Edukacijos metu mokiniai sužinojo, kas yra Labirintas, kokios jo rūšys ir paskirtys įvairiose kultūros ir istorijos laikotarpiuose. Išklausę teorinę dalį edukacijos dalyviai buvo suskirstyti komandomis ir leidosi kelionę, kurios metu turėjo atlikti užduotis ir rasti išėjimus iš pagrindinių parke esančių labirintų. Komandoms, įveikusioms visus parke esančius labirintus buvo įteikti pažymėjimai. Po edukacijos vaikai mėgavosi visomis parke esančiomis pramogomis.
Grįžome maloniai pavargę, pilni gražiausių įspūdžių!

Mokytoja Audronė Tijūnėlienė

01 (1)