Birželio 14 d. Krašuonos progimnazijoje vyko baigiamieji Asmeninio augimo ir klasės mikroklimato gerinimo užsiėmimai, kuriuos vedė VDU Kūrybinio verslo ir inovacijų dizaino dėstytojas Laurynas Nikelis. Mokiniai džiaugėsi, kad užsiėmimai buvo įdomūs, veiklos įtraukiančios ir tuo pačiu mokančios komunikuoti ir dirbti komandoje. Netradicinis ugdymo turinys leido geriau pažinti klasės draugus, stiprino bendruomeniškumo jausmą, kūrė nuoširdų tarpusavio ryšį. Vaikų palikti atsiliepimai tarsi įrodymas, kad šios veiklos skatina kurti draugišką ir jaukią atmosferą klasės viduje bei suteikia galimybę kiekvienam jaustis svarbiu ir reikalingu. Štai keletas mokinių atsiliepimų apie užsiėmimus:
,,Patiko, nes visa klasė būna kartu ir visi bendrauja. Reikia dar daugiau tokių užsiėmimų“.
,,Patiko, nes produktyviai praleidome laiką. Laurynas fainas labai“.
,,Labai patiko žaidimai su veiksmu ir manau, kad šie susitikimai suartina klasę“.
,,Žiauriai patiko. Buvo naudinga, klasės bendrą darbą pagerino“.
,,Čia būnant aš labiau su klase sueiti pradėjau ir gerų atsiminimų turėjau. Norėčiau dar kartą“.
,,Suvienija klasę, smagi atmosfera. Labai norėčiau dar kartą“.
Už šiuos prasmingus ir pozityvius užsiėmimus dėkojame lektoriui, Laurynui, o už galimybę moksleiviams juose dalyvauti - Utenos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biurui.

01 (1)
01 (2)