Utenos STEAM centras – įkurtas viename iš garbingą Utenos miesto kilmės istoriją menančiame pastate, Utenos dvare. Kuriame dar nuo XX a. antro dešimtmečio veikė ir inovatyvi švietimo įstaiga ir buvo organizuojami mokytojų kvalifikacijos tobulinimo kursai.
Birželio 14 d. 7a klasės mokiniai su auklėtoja Daiva Rimšiene bei mokytojo padėjėja Ramune Aželiene lankėsi STEAM atviros prieigos centre, kur mokiniai susipažino su gamtos, technologijų, inžinerijos, matematikos mokslų dėsniais ir naujausiais išradimais. Mokiniai savarankiškai eksperimentavo, testavo įrangą ir kūrė. Septintokai pasipuošė laikinomis tatuiruotėmis biologijos - chemijos laboratorijoje. Taip pat išklausė įdomią paskaitą astrofizikos - aerokosmonautikos laboratorijoje. Žaismingas prisilietimas prie skirtingų mokslo šakų paliko gerus įspūdžius mokiniams. Robotikos – IT laboratorijoje buvo įtraukiantis kūrimas su robotais bei konstravimas. Tikriausiai dar ne kartą mokiniams teks grįžti į Utenos STEAM centrą. Už laboratorijų durų slypi daug paslapčių. Reikės jas atskleisti ir pasidalinti jomis su kitais.
Nepamirškime nuolatos mokytis, nes gyvenimas niekada nesiliaus mokyti.

7a klasės auklėtoja Daiva Rimšienė

01 (1)