Birželio 2d. 5b klasės mokiniai kartu su klasės auklėtoja Jolita Šulskiene ir mokytojos padėjėja Aušra Banuškevičiūte lankėsi Viltės Sriubaitės tėvelio, vyriausiojo tyrėjo Arūno Sriubo darbovietėje, Utenos priešgaisrinėje gelbėjimo tarnyboje. Viltės tėtis supažindino mokinius su savo profesija ir darbo specifika, tyrėjų darbu, jų funkcijomis, keliamais reikalavimais darbe. Penktokai sužinojo ir apie ugniagesių gelbėtojų darbą, naudojamą techniką, skubiosios pagalbos tarnybos telefono numerio 112 paskirtį. Mokiniai apžiūrėjo automobilius, kuriais ugniagesiai gelbėtojai vyksta į iškvietimus, gaisrų gesinimo įrangą, turėjo galimybę pasimatuoti ugniagesių gelbėtojų uniformas, šalmus. Pokalbio metu penktokai sužinojo, kad ugniagesiai ne tik gaisrus gesina, bet padeda ir autoavarijų, buitinių, stichinių nelaimių metu. Ugniagesiai papasakojo apie savo darbą, kur ir kiek reikia mokytis, kokias asmenines savybes išsiugdyti ir kokias kompetencijas įgyti, norint tapti ugniagesiu gelbėtoju. Vizitas į priešgaisrinę gelbėjimo tarnybą mokiniams padėjo suprasti, koks svarbus, bet sunkus ir pavojingas yra ugniagesio – gelbėtojo darbas.

Dėkojame klasės draugės Viltės S. tėveliui Arūnui S., padėjusiam suorganizuoti susitikimą. Už ugniagesio profesijos pristatymą ir bendradarbiavimą dėkojame inspektorei Ievai Kuliešienei ir visiems Utenos PGT III budinčios pamainos ugniagesiams gelbėtojams.

01 (1)