Balandžio 27 d. vyko UAB „VAATC“ ketvirtą kartą organizuotas nacionalinis projektas „Atliekų kultūra“ egzaminas, kuris skatina domėjimąsi tvarumu, atliekų tvarkymu, aplinkosauga.  Jame dalyvavo Utenos rajono 292 mokiniai, 17 suaugusiųjų, du iš jų – pedagogai. Aktyviausiai egzamine dalyvavo mūsų progimnazijos mokiniai. Birželio 5 d., minint pasaulinę Aplinkos apsaugos dieną, į Utenos rajono savivaldybę buvo pakviesti geriausių rezultatų egzamine pasiekę mokiniai ir suaugusieji. Juos pasveikino ir simbolines padėkos dovanėles įteikė Utenos rajono savivaldybės vicemeras Rimantas Dijokas ir Aplinkos apsaugos skyriaus vedėja Rosita Deveikienė. Sveikiname Marką Balčiūną, Jorį Musteikį, Viltę Dubravaitę, Viltę Pipiraitę (5c), Kristiną Danilovaitę, Urtę Darvidaitę, Dinarą Petlinskaitę, Vėjūnę Valiulytę (7b), taip pat Krašuonos progimnazijos mokytoją Marytę Zabulienę.

Savo rezultatais labiausiai džiaugėsi 7b klasė, kuri Utenos apskrityje egzamine dalyvavo aktyviausiai ir surinko daugiausia taškų. Prizas fantastiškas - 150 eurų vertės kuponas UNO picerijoje. Birželio 8 dieną septintokai kartu su auklėtoja Jolanta Baroniene ir mokytoja Maryte Zabuliene atsiėmė prizą, ragavo įvairių rūšių picų, kalbėjosi apie rūšiavimą, aplinkos tvarkymą. Mokiniai buvo pasiruošę aptvarkyti Dauniškio ežero pakrantę, surūšiuoti rastas šiukšles, bet buvo labai nustebę, kad rado tvarką, švarą, todėl jiems tereikėjo susitvarkyti savo iškylos vietą.

7b klasės mokinė Izabelė Araminaitė