Atsižvelgiant į esamą epidemiologinę situaciją Mokslo ir žinių diena Utenos Krašuonos progimnazijoje Rugsėjo 1 dieną vyks:

10.30 val. – Mokslo metų atidarymo šventė 1 - ųjų klasių mokiniams mokyklos kieme prie centrinio įėjimo.

11.00 val. -  2 - 4 klasių mokiniams pirmoji pamoka vyks klasėse. Įėjimas į mokyklą nuo stadiono pusės.

11.00 val - 6 - 8 klasių mokiniams pirmoji pamoka vyks paskirtose klasėse. Įėjimas į mokyklą nuo V. Kudirkos gatvės.

• 11.30 val. – Mokslo metų atidarymo šventė 5 - ųjų klasių mokiniams mokyklos kieme prie centrinio įėjimo.
  • Prašome laikytis SAM rekomendacijų  ir patvirtintų reikalavimų renginių metu. Tretieji asmenys (tėvai, globėjai, svečiai) privalo dėvėti apsauginę veido kaukę ir laikytis saugaus vieno metro atstumo.
  • Administracija