2019 m. lapkričio mėnesį mūsų mokyklos mokiniai dalyvavo lankstinuko konkurse sveikos mitybos tema. Konkursas skirtas Tarptautinei maisto dienai ir Europos sveikos mitybos dienai paminėti. Konkursui buvo pristatyta 28 darbai iš Utenos Rapolo Šaltenio, Krašuonos ir Aukštakalnio progimnazijų bei Utenos r. Užpalių gimnazijos. Dalyviai - 5 - 8 klasių mokiniai. Komisija išrinko 5 geriausius darbus, iš kurių net keturi - mūsų mokyklos mokinių darbai. Mūsų mokykla konkursui pateikė 10 lankstinukų. Konkurse laimėjonet keturi mūsų mokinių darbai: Silvijos Guobytės (5b) lankstinukas „Kelias į sveikatą", Einoro Rastenio (5b) -„Sveikos mityos abėcėlė", Sintės Klaudijos Tendzegolskytės ir Sandros Kirvelaitės (8a) kūrybinis darbas „Sveikos mitybos patarimai" bei Augustės Vasiulytės ir Andrėjos Asačiovaitės (8a) lankstinukas „Kelias į sveiką gyvenseną". Sveikiname laimėtojus ir didelį ačiū tariame visiems dalyvavusiems konkurse!

auguste_andreja_1
auguste_andreja_2