2018 m. lapkričio 27 d. NVŠ būrelio „IT kūrybinės dirbtuvės" nariai dalyvavo išmaniojoje popietėje kartu su Rapolo Šaltenio progimnazijos NVŠ būrelio „Išmanusis tyrinėtojas" mokiniais. Renginys vyko Rapolo Šaltenio progimnazijoje. Mokiniai atliko mokytojų Jolantos Baronienės ir Jolitos Kraujalienės parengtas koduotos užduotis su išmaniaisiais įrenginiais, dalyvavo protų mūšyje. Atlikdami užduotis mokiniai pasitikrino savo žinias, pademonstravo kompiuteriniuss įgūdžius, protų mūšyje sužinojo naujų dalykų, susijusių ne tik su technologijomis, o pabaigoje buvo apdovanoti padėkomis ir smulkiomis dovanėlėmis. Tokie renginiai skatina bendradarbiavimą, lavina kompiuterinius įgūdžius, suteikia naujų žinių. Ačiū renginio šeimininkams!

ismanioji (1)
ismanioji (10)