Nacionaliniame vaikų ir moksleivių piešinių konkurse „Peizažas – Lietuvos spalvos” 5c klasės mokinys Emilis Juodvalkis tapo laureatu ir pelnė padėką už kūrybiškumą (11-12 m. amžiaus grupėje). Emilis sukūrė menišką, spalvingą bei ekspresyvų rudens peizažą. Konkursui, kurį organizavo menų studija „Linksmos spalvos”, buvo pateikta apie 2500 jaunųjų kūrėjų darbų iš įvairių Lietuvos regionų. Meniškus peizažus sukūrė ir konkurse dalyvavo šeši mūsų progimnazijos mokiniai: Neda Vabolytė (5a), Orestas Zarakovskij (5b), Viltė Fiodorovaitė, Emilis Juodvalkis, Adrian Manic (5c) ir Ada Paukštytė (6b). Rengdamiesi konkursui mokiniai stebėjo gamtą skirtingais metų laikais, analizavo dailininkų peizažistų kūrybą, susipažino su tapymo technikomis ir stilių įvairove. Pasirengti konkursui mokiniams padėjo dailės mokytoja Dalia Puodžiukienė.

emilis (1)
emilis (2)