maisto bankas2019 m. kovo 22 - 23 d. pavasarinėje „Maisto banko“ akcijoje savanoriškai dirbo 17 Utenos Krašuonos progimnazijos mokinių. Prekybos centre „Vyturiai“ jie kvietė pirkėjus nupirkti ir paaukoti ilgai negendančio maisto nepasiturintiems žmonėms. Progimnazijos savanoriai paramą maistu rinko su VšĮ „Sveikatą į namus“ (direktorė Severina Jurgelėnienė).
Dėkoju Lukui Čepaičiui (5a), Gustei Galinytei (5a), Viktorijai Petruokaitei (5a), Austėjai Smirnovaitei (5a), Nedai Vabolytei (5a), Elingai Bilaišytei (5c), Erikai Graužinytei (5c), Ievai Inčerytei (5c), Gustei Stundžytei (5c), Živilei Kviklytei (6b), Ernestai Virbūnaitei (6b), Saimonui Žeimiui (6b), Eimantui Gruodžiui (7a), Nikoletai Andriuškevičiūtei (7c), Godai Bankauskaitei-Gylytei (7c), Rugilei Blažytei (7c), Viltei Vaičiūnaitei (7c) už geranorišką, prasmingą ir vertą pagarbos darbą, kuris skaidrina vargingiau gyvenančių šeimų kasdienybę.

Socialinė pedagogė Violeta Vaičiūnienė