2019 m. kovo 7 d. 5a ir 5b klasių mokiniai kartu su klasių vadovėmis Jolita Šulskiene ir Audrone Tijūnėliene lankėsi Trakų šokolado fabrike. Čia mokėsi savo rankomis gaminti šokoladinius saldainius. Apie šokolado manufaktūrą ir daug kitų įdomių istorijų, susijusių su šokoladu, papasakojo pats Lietuvos šokolado karaliumi tituluojamas manufaktūros savininkas – Algimantas Jablonskas. Laikas neprailgo. Visi dalyviai buvo apdovanoti pažymėjimais, įrodančiais, kad jie tapo šokolado ekspertais. Savo kūrinius susipakavę į maišelius, likusį vis dar šiltą šokoladą išlaižę pirštais aplankė Šokoladinių skulptūrų muziejų. Stebino ne tik pačios skulptūros, bet ir šokolado kiekis reikalingas sukurti skulptūroms.
Po „saldžios“ edukacijos aplankė Trakų pilį Pilies saloje, pastatytą XIV a. Čia išgirdo daug įdomių faktų apie Trakų pilies istoriją, įvykius susijusius su pilimi. Puikios menės, galerijos, vitražai, freskos, slapti perėjimai sužavėjo visus.
Išvyka liko patenkinti visi, nes buvo tikrai įdomi ir naudinga.

Mokytojos Jolita Šulskienė, AudronėTijūnėlienė

trakai (1)