Nacionaliniame mokinių piešinių konkurse „Mes užaugome laisvi“, skirtame Laisvės gynėjų dienai, puikiai įvertinti keturi mūsų progimnazijos mokiniai: Edvinas Vala (5b), Gabija Baniulytė, Justina Bazytė ir Jurga Vaitkutė (8b). Jų suskurti darbai pateko į Respublikinę geriausių konkurso „Mes užaugome laisvi“ darbų parodą, kuri sausio mėn. eksponuojama Lietuvos Respublikos Seimo Jungiamojoje galerijoje. Pasirengti konkursui mokiniams padėjo istorijos mokytoja Dalia Dindienė ir dailės mokytoja Dalia Puodžiukienė.
Pilietiški ir kūrybingi mūsų progimnazijos 5-8 klasių mokiniai aktyviai įsitraukė į Nacionalinio piešinių konkurso „Mes užaugome laisvi“ dalyvių gretas. Konkurso, kuris yra meninio ir kultūrinio ugdymo projekto „Mus moko patirtis ir praeitis“ dalis, tikslas – padėti jaunajai kartai suvokti Laisvės vertę, puoselėti Tėvynės meilės bei tautinės savigarbos jausmą. Mokiniai per istorijos ir dailės pamokas prisiminė Lietuvos laisvės kelią ir pasirinktomis meninės raiškos priemonėmis kūrė kompozicijas, ieškojo tautos ir žmogaus laisvę įprasminančių originalių meninių sprendimų. Mokiniai savo kūriniuose atspindėjo praeities ir dabarties sąsajas, atskleidė, kas jiems yra laisvė ir kaip jie vertina savo gyvenimą laisvoje šalyje. Meniškus ir originalius darbus sukūrė: Gustė Galinytė ir Karolis Maselskas (5a), Edvinas Vala (5b), Sintė Klaudija Tenzegolskytė (7a), Gabija Baniulytė, Justina Bazytė, Agnė Pakštaitė, Jurga Vaitkutė ir Austėja Zakarkaitė (8a) bei Miglė Šaparauskaitė (8b). Visi konkurso dalyviai – mokiniai ir mokytojai – buvo apdovanoti DMA padėkos raštais.

Dailės ir istorijos mokytojos