2018 m. lapkričio 12 d. progimnazijoje metėme iššūkį ir dalyvavome šimtmečio programavimo valandoje. Prezentacijos metu mentoriai pasakojo apie galimybes ir įvairiausias roles technologijų industrijoje. Tipi vadovė ir programuotoja Aurelija Urbanavičiūtė pristatė ateities profesijas, išmanius įrenginius, sukurtus Lietuvoje. Dizaineris ir programuotojas Jonas Lekevičius - savo sukurtą žaidimą LOOF, kurį po renginio išbandė dauguma mokyklos mokinių. Programavimo pamokoje moderatoriai kartu su septintų klasių mokiniais sprendė Šimtmečio programavimo valandos užduotis, sukurtas Lietuvos menininkų ir technologų. Labai dėkojame nuostabiems jauniems dėstytojams, kurie puikiai bendravo ir linksmai programavo kartu su jaunimu.

IT mokytoja Jolanta Baronienė

programavimo_valanda (1)