Atkurtos Lietuvos Šimtmečiui dedikuotoje rudens „Maisto banko“ akcijoje savanoriškai dirbo 23 Utenos Krašuonos progimnazijos mokiniai. Jie parduotuvėje „Lidl“ kvietė pirkėjus nupirkti ir paaukoti ilgai negendančio maisto nepasiturintiems žmonėms. Progimnazijos savanoriai paramą maistu rinko su VšĮ „Sveikatą į namus“ (direktorė Severina Jurgelėnienė).
Dėkoju Lukui Čepaičiui (5a), Ugniui Čepaičiui (5a), Emilijui Jakštui (5a), Armandui Bogorodskiui (5a), Justei Bernotaitei (5a), Gustei Galinytei (5a), Viktorijai Petruokaitei (5a), Astijai Balaišaitei (6a), Emilijai Kanapkaitei (6a), Gabijai Stasiūnaitei (6a), Živilei Kviklytei (6b), Eimantui Gruodžiui (7a), Šarūnui Gromavičiui (7a), Saimonui Balčiui (7a), Evelinai Vizbaraitei (7a), Medai Žibėnaitei (7a), Nikoletai Andriuškevičiūtei (7c), Rugilei Blažytei (7c), Ramintai Januškevičiūtei (7c), Sonatai Lamauskaitei (7c), Karolinai Maniušytei (7c), Erikai Kriščiūnaitei (8a), Juditai Pundziūtei (8a) už geranorišką, prasmingą ir vertą pagarbos darbą, kuris skaidrina vargingiau gyvenančių šeimų kasdienybę.

Socialinė pedagogė Violeta Vaičiūnienė