2018 m. spalio 25 d. mūsų mokykloje vyko Helovinas. Anksti ryte mokiniai visus pasitiko pasipuošę Helovino kostiumais. Pertraukų metu koridoriuose aidėjo baugoka muzika, bet tvyrojo gera nuotaika. Buvo atidarytas grimo kambarys, kuriame savanoriai grimavo mokinius. Ypač noriai ilgiausiose eilėse heloviniško makiažo laukė pradinukai. Buvo įrengta ir foto zona, kurioje moksleiviai galėjo įsiamžinti kartu su įdomiomis  šiurpokomis dekoracijomis. Vieni griebė moliūgus, kiti raganų kepures ir drąsiai stojo pozuoti fotografams.
Po pamokų vyko NVŠ būrelių „IT kūrybinės dirbtuvės“, „Kūrybos laboratorija“ ir „Menas kaip terapija“ veiklos. Mokiniai ruošėsi Helovino renginiui, grimavosi veidus, vilkosi originaliais kostiumais, iš moliūgų gamino žvakides, mobiliaisiais įrenginiais kūrė fotokoliažus, interaktyviame pasakojime ieškojo atsakymų apie šią šventę, žaidė heloviniškus žaidimus – rinko dėliones, sprendė kryžiažodžius. Pasirengus veiksmas persikėlė į mokyklos rūsį. Čia mokiniai sutiko daug įdomių personažų, buvo pasakojamos linksmai šiurpios istorijos, siūloma atlikti intriguojančias užduotis. Ekskursija po tamsoką mokyklos rūsį vaikams paliko neišdildomą įspūdį, persikūnijusiems personažams pavyko sukurti helovinišką atmosferą, dalyvius nustebinti ir užtikrinti gerą nuotaiką visai dienai. Po veiklų mokiniai reflektavo, dalinosi įspūdžiais.

Sintė Klaudija Tendzegolskytė

helovyn (1)