Pirmo šių naujų mokslo metų mėnesio pabaigoje, t.y. rugsėjo 27 dieną, 6a ir 6b klasių mokiniai Vilniuje dalyvavo edukaciniuose užsiėmimuose. Pirmos veiklos – Pinigų muziejuje, kuriame ne tik apžiūrėjo ekspoziciją, bet ir aktyviai dalyvavo praktinėse veiklose: kalykloje savarankiškai nusikalė po vieno skatiko žetoną, lygino metalų masę, išbandė įrenginį, kuris žmogaus kūno masę paverčia aukso ar kito metalo mase ir pagal realius valiutų kursus ir tauriųjų metalų kainas apskaičiuoja žmogaus vertę eurais arba doleriais.
Kiti edukaciniai užsiėmimai klasėms vyko skirtingose aplinkose: 6b klasės mokiniai Vilniaus katedros požemiuose aplankė karališkąjį mauzoliejų, iš arti matė vieną seniausių freskų Lietuvoje ir Vytauto Didžiojo sarkofagą, susipažino su Katedros architektūros kaita. 6a klasės mokiniai Nacionaliniame muziejuje dalyvaudami edukaciniame užsiėmime „Amatai LDK“ susipažino su Vilniaus miesto amatininkų cechais ir jų dirbiniais, sužinojo, kokį kelią turėjo nueiti amatininkas, norintis tapti cecho meistru. Po įdomios paskaitos mokiniai galėjo nusilipdyti po keraminį dirbinį.

Istorijos mokytoja Dalia Dindienė

01 (1)