2018 m. gegužės 21 - 23 d. Utenos Krašuonos progimnazijos, ketvirtokai vyko į Lietuvos tautinio Olimpinio komiteto finansuoto projekto „Drauge mes galim“ stovyklą. Ten jie bandė pažinti save ir pagerinti santykius su savo klasės draugais. Ketvirtokų laukė tam tikri iššūkiai pvz.: užduočių įveikimas drauge, ilgas žygis, lipimas į smėlio karjerą. Trečiają dieną po visokiausių išbandymų ketvirtokai bandė sukurti sporto šventę darželinukams - „Nesportuojantys liūdni, o sportuojantys linksmi’’. Mokiniai buvo kupini idėjų. Po ilgų svarstymų visi pasiskyrstė darbus. Gegužes 24 d. ketvirtokai ėjo į darželius „Šaltinelis“ ir „Želmenėlis“ kviesti vaikų į sporto šventę, pasakojo apie įvairias sporto šakas. Po ilgo ruošimosi, gegužės 25 d. įvyko sporto šventė. Vaikai išbandė visokiausias rungtis – futbolą, krepšinį, šuolius į tolį, kamuoliukų mėtymą, bei lobio ieškojimą. Visiems buvo įteiktos padėkos.

4c klasės mokinė Viltė Fiodorovaitė