2018 m. gegužės 24 d. 1a klasės mokiniai vyko į Tauragnus, kur Tauragnų kultūros centro muziejaus darbuotoja Gražina Grašienė pravedė edukacinę pamokėlę tema ,,Medžiai“. Vaikai keliaudami po Tauragnų apylinkes susipažino su lapuočiais ir spygliuočiais medžiais. Ieškojo lapų panašumų ir skirtumų. Išklausė įdomių pasakojimų „Kodėl beržo žievė dryžuota?", „Kodėl drebulės lapeliai dreba?“. Aiškinosi, kaip atskirti beržo, liepos, ąžuolo, klevo, kaštono drebulės lapelius. Matavo spygliuočių medžių eglės ir pušies spygliukus, lygino kankorėžių dydžius. Glostė maumedžio švelnius spygliukus. Grįžę iš pasivaikščiojimo, kultūros centro kiemelyje pakartojo, ką matė ir patyrė. O po to virė dilgėlių sriubą. Patys pjaustė bulves, svogūnus, nuplikytas dilgėles. Pavalgę visi linksmai praleidę laiką gamtoje ir patyrę daug įspūdžių grįžo į Uteną.

Pradinių klasių mokytoja Birutė Pakšienė

medziai (1)