2018 m. balandžio 27 d. Aukštakalnio progimnazijoje vyko Utenos rajono 5 - 8 klasių mokinių skaitovų konkursas anglų kalba „English Verse 2018“. Šių metų konkurso eilėraščių tema buvo metų lakai. Penktų klasių mokiniai skaitė eilėraščius pavasario tema, šeštų klasių mokiniai vasaros, septintokai – rudens ir aštuntokai žiemos tema.
Konkurse dalyvavo 27 skaitovai iš šešių rajono mokyklų. Mūsų mokyklą atstovavo 4 mokiniai ir visi tapo nugalėtojais.
5-tų klasių grupėje III – ąją vietą užėmė 5b klasės mokinė Elinga Trumpaitė (mokytoja R. Balaišienė), 6-tų klasių grupėje I – ąją vietą užėmė 6b klasės mokinys Ernestas Petrėnas (mokytoja G. Morkienė), 7 - tų klasių grupėje I - ąją –7a klasės mokinė Kristina Kamarauskaitė (mokytoja R. Sakalauskienė) ir 8b klasės mokinė Gerda Kavaliauskaitė užėmė I –ąją vietą 8 - tų klasių grupėje. Konkurso nugalėtojai buvo apdovanoti Aukštakalnio progimnazijos, Oxford University Press atstovybės Lietuvoje bei Ames (American English School) prizais ir padėkomis.

Parengė anglų kalbos mokytoja Rasa Sakalauskienė