2018 m. kovo 29 d. vyko mokyklinė rusų kalbos olimpiada 7 - 8 klasių mokiniams. Joje dalyvavo 7 septintų ir 8 aštuntų klasių mokiniai. Septintokų klasių tarpe I vietą užėmė 7a klasės mokinys Vakaris Bartaševičius (mokytoja Jolita Šulskienė), II-oji vieta skirta 7a klasės mokinei Jurgai Vaitkutei (mokytoja Audronė Tijūnėlienė), o III-ioji - 7b klasės mokinei Ievai Kamarauskaitei (mokytoja Audronė Tijūnėlienė).
Aštuntokų tarpe stipriausia buvo pripažinta 8b klasės mokinė Elinga Inčirauskaitė (mokytoja Jolita Šulskienė). II-oji vieta atiteko 8b klasės mokinei Benai Krupeckaitei (mokytoja Jolita Šulskienė). Na, o III-iąją vietą pasidalino 8a klasės mokinys Gytis Trasikis ir 8b klasės mokinė Greta Naruševičiūtė (mokytoja Audronė Tijūnėlienė).
Mokiniams, užėmusiems prizines vietas, įteiktos padėkos.

Rusų kalbos mokytoja Audronė Tijūnėlienė