Progimnazijos dailės galerijoje atidaryta paroda „Iš kartos į kartą“, skirta Valstybės Atkūrimo 100-mečiui. Parodoje eksponuojama vienos šeimos trijų kartų kūryba: aštuntoko Astijaus Puodžiuko ir jo mamos, tapytojos, menotyrininkės, mūsų progimnazijos dailės mokytojos ekspertės Dalios Puodžiukienės tapyba, močiutės Aldonos Semėnienės austos lovatiesės bei senelio, tautodailininko Jono Rimanto Semėno medžio skulptūros. Visų keturių autorių kūryba yra ir skirtinga, ir panaši. Vienas raktinių žodžių, leidžiančių suverti šeimos dailininkų kūrybą ant jungiančio lininio siūlo, galėtų būti „atmintis“. Autorių kertinis kūrybinis principas – atminties buvimo, savo šalies istorinės ir kultūrinės atminties išsaugojimo, tautinio tapatumo, laisvės siekio bei tėvynės meilės rekonstrukcija tapyboje, tekstilėje, skulptūroje. Ir keturiolikmečio vaikino Astijaus, ir jo mamos profesionalios tapytojos Dalios, ir liaudies menininkų senelių Aldonos ir Rimanto (mokytojos Dalios tėvų) kūryboje įkūnyta iš protėvių paveldėta tradicijų dvasia ir dabarties atspindžiai. Čia akivaizdus ryšys tarp kuriančių rankų ir mylinčios širdies. Šioje šeimoje meilė Tėvynei ir kūrybai perduodama iš kartos į kartą! Kviečiame aplankyti parodą!