2017 m. gruodžio 7 d. 6a, 7b ir 8a klasės mokiniai kartu su klasės vadovėmis buvo išvykę į edukacinę pramoginę ekskursiją į Vilnių. Lankėsi Telia Nemuziejuje, kur dalyvavo 15 min. trunkančiame Vilniaus miesto istorijos seanse, kurio metu susipažino su Vilniaus miesto 18 kertinių momentų. Specialių ausinių pagalba Lietuvos istorijos galėjo klausyti ne tik lietuviškai, bet ir rusiškai, lenkiškai, itališkai, japoniškai. O VR salėje virtualių akinių pagalba grožėjosi Lietuvos vietovėmis: Trakų pilimi, Ventės ragu, ir kt., pasivaikščiojo ir po Vilniaus Didžiąją Sinagogą. Tai buvo nuostabi, šiuolaikiška virtuali pamoka. Pasigrožėję gražiausia Europoje Kalėdine egle, vyko į Sky parką, kur linksmai laiką leido ant batutų.

Audronė Tijūnėlienė