2017 gruodžio 11 d. mūsų progimnazijos bendruomenė aktyviai paminėjo Tarptautinę antikorupcijos dieną. 7a klasės mokiniai dalyvavo popietėje „Skaidrumo laboratorija", kurios metu vyko pokalbiai - diskusijos korupcijos prevencijos temomis: „Kas yra korupcija?", „Vokai skirti laiškams, o ne pinigams”, „Už kiek žmonės parduoda sąžinės balsą" ir „Sąžiningumas mokykloje". Dirbdami grupėse mokiniai sukūrė plakatus „Korupcijai - NE". Pilietiški ir kūrybingi septintokai kartu su klasės auklėtoja Dalia Puodžiukiene gruodžio 11d. organizavo pilietinę akciją "Baltosios pirštinės". Jos metu mokiniai išsakė savo nuomonę apie korupcijos žalą Valstybei bei kiekvienam piliečiui. Akcijos dalyviai buvo užsimovę baltas pirštines (kaip skaidrumo bei antikorupcinio judėjimo palaikymo ženklą). Mokiniai praeiviams dalino dryžuotus vokus, kuriuose buvo įdėti lapai su piešiniu ir tekstu: „Duodamas kyšį darai nusikaltimą. Jei susidūrei su korupcija - pranešk!"
Informacinių technologijų būrelio nariai, vadovaujami mokytojos Jolantos Baronienės, parengė antikorupcine tema „Žodžių debesis", naudodamiesi mobiliuose įrenginiuose ir kompiuteryje esančiomis „Žodžių debesų" rengimo programomis. Mokinių sukurti darbai eksponuojami mokyklos I-ojo aukšto stende. Socialinė pedagogė Violeta Vaičiūnienė vedė užsiėmimus 8-tų klasių mokiniams „Jaunimas prieš korupciją. Ar daug korupcijos Lietuvoje?" (pagal metodinę priemonę „Antikorupcinio ugdymo galimybės bendrojo lavinimo mokykloje“).

Dailės moytoja